Trnávka potrebuje pravidelnú finančnú podporu. Zapoj sa do DAJ NA TO »

Daj na to!

Tvoj pravidelný dar dá impulz tomu, na čom pracujeme.

Služby

Farnosť

Naša farnosť má najväčšiu rozlohu v Bratislave a počet obyvateľov vo farnosti stále rastie.

Futbalový klub

Futbalový klub SDM DOMINO je najväčší mládežnícky futbalový klub na Slovensku. Bojujeme o dušu. 26 družstiev 500 hráčov 1000 rodičov.

Oratko

Oratko vytvára priestor na stretávanie rovesníckych skupín od 4. ročníka základnej školy až po vysokoškolákov a mladých pracujúcich. Letné tábory sú zážitkom tak pre deti ako aj super skúsenosť pre mladých, ktorí ich ako animátori pripravujú.

Rodinná poradňa

Family Garden je poradenské centrum pre rodiny, ktoré sa venuje podpore zdravého fungovania rodín. Zameriava sa v prvom rade na manželov. Ak majú manželia zdravý a vyzretý vzťah, vytvárajú predpoklady pre zdravú a fungujúcu rodinu.

Materské centrum

Materské centrum Margarétka je miesto pre celú rodinu. V Margarétke piješ kávu vždy teplú.

Škôlka

Materská škola Mamy je miesto, kde spolu tvoríme, objavujeme, rastieme a rešpektujeme sa navzájom. Pomôžte nám vytvárať pre deti podnetné rozvíjajúce prostredie.

Skauting

1000+ osobonocí ročne strávených v lone prírody, 300+ družinoviek ročne pre 140+ detí a mladých. Dobrodružstvo, služba, sila spoločenstva.

Futbalové ihrisko

Futbalové ihrisko na veľkom umelom trávniku je prístupné verejnosti v časoch, keď na ňom nie je tréning alebo zápas futbalového klubu.

Zdravotné stredisko

V zdravotnom stredisku je psychologická, pediatrická, gynekologická, psychiatrická, ortopedická, fyzioterapeutická, zubná a všeobecná ambulancia. Nachádza sa v ňom aj lekáreň.

Aktuálne zbierky

Okrem dlhodobého pravidelného darcovstva môžeš jednorazovo podporiť aj konkrétne a časovo ohraničené zbierky:

Energie pre farnosť na zimnú sezónu 2022/2023

Náklady na energie pre sezónu 2022/2023 stúpli o 16 tisíc eur a zároveň dlhodobo klesajú príspevky do zvončeka - v tomto roku predpokladáme pokles o 7 tisíc eur. Aj vďaka Tvojej podpore bude môcť farnosť a Oratko fungovať so svetlom a teplom.

Vďaka pravidelným darcom mohlo DAJ NA TO prispieť na túto zbierku sumou 3 200 €.
Aktuálny stav
8 917 €
Cieľová suma
16 000 €
Viac informácií

Svetelná tabuľa pre SDM Domino

Aký je vlastne stav zápasu? Koľko sa ešte bude hrať a s kým to hráme? Na tej tabuli vôbec nič nie je vidieť! Vyriešme to spoločne!

Vďaka pravidelným darcom mohlo DAJ NA TO prispieť na túto zbierku sumou 1 600 €.
Aktuálny stav
5 393 €
Cieľová suma
8 000 €
Viac informácií

Vysávač pre MC Margarétka

V našom materskom centre Margarétka chýba vysávač. Taký, ktorý by raz-dva povysával omrvinky z tyčiniek, piškót aj brumíka. Zvládol by vysať rozsypanú ryžu z montessori herničiek, ale aj milión nastrihaných papierikov a rozsypaných trblietok.

Vďaka pravidelným darcom mohlo DAJ NA TO prispieť na túto zbierku sumou 80 €.
Aktuálny stav
400 €
Cieľová suma
400 €
Viac informácií
Ďakujeme